Названо головні теми сесії Генасамблеї ООН

Фото: twitter.com/EmineDzheppar 76-та сесія Генеральної Асамблеї ООН стартує у Нью-Йорку

На сесії буде підніматися питання боротьби з пандемією, зміна клімату і забезпечення світу продовольством.

 

76-та сесія Генеральної Асамблеї ООН, що стартує у вівторок, 14 вересня, в Нью-Йорку, обговорить, зокрема, проблеми боротьби з пандемією і зміни клімату. Також увагу буде приділено «продовольчим системам» і енергетиці, повідомляє Укрінформ.

 

Нинішня сесія «буде дуже відрізнятися від повністю віртуальних засідань 2020 року», йдеться в повідомленні прес-служби ООН.

 

«76 Генасамблея ООН, як і раніше, буде затьмарена пандемією COVID-19, але це не завадить лідерам (деякі з них будуть у залі Асамблеї) вирішувати нагальні глобальні проблеми», — йдеться в прес-релізі.

 

Відзначається, що формат сесії Генасамблеї в цьому році відображає поточну ситуацію в світі: поступове повернення до очних засідань і збереження роботи в режимі онлайн. У 20 числах вересня для участі в дебатах частина глав держав прибуде в штаб-квартиру ООН, проте «більшість залишиться вдома і передаватиме свої послання по відео».

 

«Одним з найцінніших аспектів ГА ООН для глав держав і інших чиновників є можливість провести неформальні зустрічі один на один з колегами подалі від сторонніх очей», — йдеться в повідомленні. Однак поки що невідомо, хто з лідерів прибуде особисто.

 

 

На сесії буде підніматися питання боротьби з пандемією, зокрема, підтримки «багатими» країнами «бідніших». А також — створення нових продовольчих систем, «під якими розуміється все, що пов’язано з доставкою здорової і поживної їжі — від врожаю до м’яса», проблеми кліматичної кризи, використання викопного палива та відновлюваних джерел енергії.

 

В рамках заходу 23 вересня відбудеться перший саміт ООН щодо продовольчих систем, ініційований Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем. У той же день у Радбезі очікуються спеціальні дебати з питань клімату та безпеки. 24 вересня запланований діалог високого рівня з енергетики.

 

20 вересня в ООН виступить популярна корейська група BTS, що може створити велике навантаження на мережу через велику кількість відвідувачів. Тому «команда айтішників ООН, безсумнівно, буде в напрузі», зазначає прес-служба.

 

Нагадаємо, в МЗС України раніше повідомляли, що ООН розгляне ситуацію на Донбасі. Це рішення більшість членів організації.

 

Кулеба назвав три пріоритети на Генасамблеї ООН

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.