Названо деталі зустрічі Зеленського і Тихановської

Фото: president.gov.ua Стали відомі деталі неформальної зустрічі Зеленського і Тихановської

Тихановська підійшла до Зеленського на заході у Вільнюсі і подякувала за те, що Україна підтримує білорусів.

 

Президент України Володимир Зеленський і лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська зустрілися у Вільнюсі на одному із протокольних заходів Конференції реформ. Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба, повідомляє РБК-Україна в суботу, 10 липня.

 

Міністр пояснив, що Тихановська була присутня у Вільнюсі серед інших гостей на одному із протокольних заходів Конференції з питань реформ в Україні.

 

«Під час неформального спілкування вона підійшла до президента України Володимира Зеленського, представилася і подякувала за те, що Україна підтримує білоруський народ. Наша держава дійсно щира і послідовна в цій підтримці. Ми бажаємо білорусам добра і зацікавлені в тому, щоб сусідня Білорусь розвивалася як демократична європейська держава», — сказав Кулеба.

 

Нагадаємо, Литва надала дипломатичний статус офісу Тихановської. У МЗС Литви повідомили, що це рішення — продовження політики литовської влади «на підтримку представників білоруського народу і Тихановської».

 

Раніше повідомлялося, що Тихановська визнала Крим українським і попросила Україну про більш жорстку позицію для тиску на Олександра Лукашенка.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.