Назвали кількість смертей вакцинованих українців

В Украине пока не признали связь летальных случаев у привитых с вакцинацией

В Україні зафіксували 95 летальних випадків серед щеплених від коронавірусу, 77 з них ніяк не пов’язані з вакцинацією, стверджують у МОЗ.

 

В Україні померли 95 осіб, яких раніше щепили від коронавірусу. Про це повідомили в Державному експертному центрі МОЗ у відповідь на запит LIGA.net.

 

В Україні вже вакцинували 6 304 016 осіб, тобто смертей було 0,0015% від усіх щеплених.

 

Стверджується, що 77 летальних випадків ніяк не пов’язані з вакцинацією — це випадкова подія, яка збіглася за часом із проведеним щепленням.

 

«Причинно-наслідковий зв’язок із проведеною імунізацією відсутній. Це, зокрема, стосується смерті військовослужбовця в смт Чорноморське Лиманського району Одеської області 23 березня і смерті 53-річного лікаря Кам’янко-Дніпровського Центру первинної медико-санітарної допомоги 2 квітня», — йдеться в повідомленні.

 

Розслідування причин інших 18 смертей триває.

 

Нагадаємо, в Бучі 19-річний студент Володимир Сало 13 вересня о 15:05 отримав щеплення проти COVID-19 вакциною Comirnaty / Pfizer-BioNTech. Увечері хлопець помер.

 

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Київської області, з цього ж флакона було щеплено ще п’ять осіб, які почуваються добре. Протягом 30 хвилин медичного спостереження після вакцинації в хлопця скарг на самопочуття не було, підкреслили в департаменті.

 

Попередня причина смерті 19-річного студента після COVID-вакцинації — серцево-легенева недостатність, набряк легенів, гостра коронарна недостатність. Для встановлення остаточної причини смерті знадобиться місяць, повідомили в МОЗ.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.