У країні, де пандемія набирає обертів, освіта та медицина не мають фінансуватись за залишковим принципом

народний депутат України

Сергій Шахов

Негайно переглянути бюджет на 2021 рік та збільшити видатки на освіту та медицину вимагає у влади партія “Наш край”.

Про це заявив народний депутат Сергій Шахов та наголосив, що проєкт постанови про відставку міністра фінансів Марченка, який провалив бюджет, вже зареєстровано у Верховній Раді.

За його словами, партія «Наш край» виступає за збільшення видатків на освіту і медицину та забезпечення повноцінного фінансування цих галузей.

“Бюджет на наступний рік продемонстрував, що для влади освіта та медицина не є пріорітетом. Медики у новому бюджеті недоотримали 66 мільярдів гривень, які мали піти на ковідні надбавки та соцзахист медичного персоналу, фінансування освіти урізали на 4 мільярди гривень. Недостатнє державне фінансування освіти та медицини може стати критичним для цих галузей, тому партія “Наш край” вимагає негайно переглянути бюджет”, – зазначив Шахов.

Він наголосив, що у країні, де пандемія набирає обертів, освіта та медицина не мають фінансуватись за залишковим принципом.

“Незважаючи на пандемію, у наступному році влада не збирається забезпечувати необхідні потреби медичної сфери, а обіцянку збільшити мінімальний оклад вчителям на рівні трьох прожиткових мінімумів – вчергове відтермінували”, – повідомив нардеп.

«Наш край», наголосив співголова партії, вимагає від Верховної ради перерозподілити видатки у бюджеті-2021 та забезпечити повноцінне фінансування освіти та медицини.

Нагадаємо, 15 грудня Верховна Рада схвалила бюджет на 2021 рік.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Теги:
Сергій Шахов
держбюджет

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.