Напад СБУшників на прикордонників: з'явилися подробиці

Фото: Пресс-служба президента Украины З’явилися подробиці нападу співробітників СБУ на прикордонників

Силовики відзначили підвищення по службі, троє з них у нетверезому вигляді пішли «шукати пригод», пишуть ЗМІ.

 

Співробітники СБУ під час нападу на прикордонників були п’яними після того, як бурхливо відзначили підвищення по службі. Про це з посиланням на високопоставлене джерело в правоохоронній структурі повідомляє Сегодня в понеділок, 19 липня.

 

«За нашою інформацією, співробітники СБУ «обмивали» отримання звання. Двоє з них напилися так, що заснули, а троє, вже п’яні, попрямували шукати пригод», — заявило джерело.

 

За його словами, коли силовики пішли шукати пригод, на дорозі їм «трапився» наряд прикордонників.

 

«Двоє із трьох роззброїли наряд і побили прикордонників. До речі, два магазини від автоматів поки так і не знайдені, станом на 19 липня. Прикордонників били двоє із трьох, третій зараз активно здає колег слідству. Він начебто не бив, але й нікому із правоохоронних органів не повідомив у момент побиття про те, що відбувається. Всі нападники були в цивільному. Двом, які спали, кримінальна відповідальність не загрожує — вони все проспали», — додало джерело.

 

Він також відзначив, що співробітники СБУ п’яними сіли за кермо.

 

Нагадаємо, що в ніч на неділю на україно-російській ділянці державного кордону в Сумській області стався напад на прикордонний наряд. Пізніше з’ясувалося, що на прикордонників напали співробітники СБУ. Затриманих передали органам слідства.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.