На саміті G7 порушили питання походження COVID-19

Фото: twitter.com/WHO Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус

Гендиректор ВООЗ заявив лідерам Групи семи, що не виключає лабораторний витік SARS-CoV-2.

 

Лідери країн Великої сімки в ході саміту в Карбіс-Бей у суботу, 12 червня, обговорили питання походження коронавірусу COVD-19, розповів глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреєсус газеті Independent.

 

Відзначається, що гендиректор ВООЗ взяв участь у зустрічі G7.

 

«Ми обговорили походження вірусу. Ми вважаємо, що всі версії повинні обговорюватися, і ми маємо перейти до другого етапу, щоб насправді встановити походження», — зазначив Гебреєсус.

 

Також він сказав лідерам країн Групи семи, що не виключає лабораторний витік SARS-CoV-2.

 

«З боку Китаю не було достатньої прозорості і співпраці на початкових етапах розслідування щодо походження SARS-CoV-2», — уточнив глава організації.

 

При цьому Гебреєсус нагадав, що жертвами пандемії коронавірусу стали 3,75 мільйона осіб, і «з поваги до цих людей необхідно з’ясувати походження вірусу, щоб не допустити, щоб це сталося знову».

 

За останніми даними, у світі зафіксовано 176,3 мільйона випадків коронавірусу, з них 160,3 мільйона закінчилися одужанням і 3,8 мільйона — смертю.

 

Як повідомлялося, британські розвідники слідом за американськими колегами заявили про правдоподібність версії про походження коронавірусу з Уханьского інституту вірусології Китаю.

 

У Китаї в кажанів виявлено нові види коронавірусу

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.