На Оренбуржжі виросла кількість жертв сурогатного алкоголю

Фото: Скриншот Отруєння алкоголем в Оренбуржжі призвело до смерті вже 29 осіб

Фігурантами кримінальної справи про отруєння сурогатним алкоголем в Оренбуржжі стали вже дев’ять осіб.

 

Кількість жертв отруєння сурогатним алкоголем в Оренбурзькій області (Росія) зросла до 29. Певній кількості громадян вже надали чи на цей час надають медичну допомогу. Про це в неділю, 10 жовтня, повідомляє Інтерфакс.

 

Слідчі органи СК Росії вивчають кримінальні справи за фактом отруєнь із летальними наслідками жителів Оренбурзької області.

 

На цей час слідчі у взаємодії з оперативними співробітниками поліції встановили і затримали дев’ятьох осіб, які були причетними до трагедії, щодо чотирьох з них уже обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

 

Слідчі разом з оперативниками на території торгово-закупівельної бази в місті Орськ, де раніше виявили основний склад зберігання, додатково виявили спиртовмісну рідину в 11 металевих бочках об’ємом 200 літрів.

 

 

 

 

 

Про масове отруєння сурогатним алкоголем жителів кількох населених пунктів в Оренбурзькій області стало відомо 7 жовтня. Разом, за останніми даними, отруїлися 54 особи. Підроблену алкогольну продукцію вони придбали в місті Орськ.

 

Аналізи показали наявність у біологічних рідинах постраждалих і померлих чистого метанолу — смертельної отрути. У деяких випадках виявлено його концентрацію в організмі в 3-5 разів вищу за смертельну дозу.

 

Відкрито кримінальну справу за ч. 3 ст. 238 КК РФ (виробництво і збут товарів, що не відповідають вимогам безпеки, що спричинило смерть більше двох осіб), ч. 6 ст. 171.1 КК РФ (виробництво і продаж немаркованої алкогольної продукції, вчинені у великому розмірі групою осіб за попередньою змовою) і ч. 1 ст. 171.3 КК РФ (незаконне виготовлення та обіг спиртовмісної продукції, вчинені у великих розмірах).

 

Нагадаємо, раніше в Москві сім’я отруїлася кавуном, двоє осіб загинули. Сім’я після вечері відчула себе погано. У лікарні, куди госпіталізували маму, бабусю та внучку, дві останні померли.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.