На норвезькому кордоні встановили знак, який забороняє мочитися в бік РФ

Фото: today.rtl.lu Не мочитися в Росію — говорить знак

Новий знак застерігає туристів, які відчувають природну нужду, що їхнє бажання тут випорожнитися може обійтися їм у чималу суму.

 

На ділянці кордону Норвегії та Росії встановили знак, який забороняє мандрівникам справляти малу нужду в сторону РФ. За непослух штрафуватимуть на 3 тисячі крон (9,3 тисячі гривень), пише RTL Today.

 

На цій ділянці кордон проходить по річці Вор’єма. І саме сюди дуже часто приїжджають норвезькі туристи, аби побачити сусідню країну, до якої лише кілька метрів.

 

Знак встановили небайдужі громадяни. Він знаходиться поруч з офіційним покажчиком, який інформує, що за територією ведуть відеоспостереження норвезькі прикордонники.

 

«Сечовипускання за своєю природою не обов’язково є образливим, але тут важливими є точка зору і посил дійства. Якщо він негативний, акт сечовипускання підпадає під дію закону, що забороняє образливу поведінку на кордоні», — прокоментував комісар Норвезької прикордонної служби Йєнс-Арне Гойлунд.

 

Він додав, що росіяни на сечовипускання в їхню сторону не скаржилися.

 

А якось росіянин проплив з Курил до Японії в пошуках політичного притулку. Він подолав близько 20 кілометрів. Втікачеві 40 років, він родом з Удмуртії. На Далекому Сході прожив 3 роки.

 

Додамо, в Польщі депутат Франтішек Стерчевський мав намір на кордоні прорватися через військових і поліцію, щоб передати нелегальним мігрантам мішок з ліками.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.