На кордоні з Польщею відкриють нові ПП

Фото: УП На українсько-польському кордоні з’являться нові пункти пропуску

Нові прикордонні пункти планують відкрити у Львівській та Волинській областях. Додатково розглядається Закарпатська область.

 

Влада України відкриє на кордоні з Польщею три-чотири нові пункти пропуску. Про це заявив посол України в Польщі Андрій Дещиця в ефірі телеканалу Дом у неділю, 12 вересня.

 

«У нас є плани, у нас працює міжвідомча комісія, яка займається розробкою планів із відкриття пунктів пропуску. У нас є напрацювання, є місця, де ми б хотіли відкрити ці переходи», — уточнив дипломат.

 

За його словами, нові прикордонні пункти з’являться у Львівській області (на ділянці кордону в районі польського міста Перемишля) та у Волинській. Крім того, влада розглядає можливість відкриття нового пункту на Закарпатті.

 

«Можливо, навіть у Закарпатській області, хоча там цей пункт пропуску, найімовірніше, буде поки що пішохідний», — зазначив Дещиця.

 

Посол пояснив, що в Закарпатській області вивчають можливість створення пункту пропуску на кордоні з Польщею і Словаччиною. Але проблема в тому, уточнив він, що це території національних парків: на Закарпатті прикордонна зона знаходиться на території національного парку «Ужанський», у Словаччині — «Полонини», в Польщі — «Бещадський».

 

«Словаччина, Україна і Польща. Але там ще важче вести переговори, тому що цей пункт пропуску знаходиться в заповідній зоні. Тому потрібно ще дозвіл національного парку», — підкреслив він.

 

Нагадаємо, раніше на кордоні з Польщею, у Львівській області, заклали наріжний камінь нового автомобільного пункту пропуску Нижанковичі-Мальховичі. Будувати пункт пропуску буде Підкарпатське воєводство, а Україна зі свого боку прокладе до нього дорогу.

 

Зеленський пообіцяв облаштувати нові пункти пропуску

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.