На червень Україна має майже 4 млн доз вакцини

Україна вийшла на темпи по 50 тисяч щеплень в день

МОЗ повідомило, що запаси COVID-вакцин в країні дозволяють нарощувати темпи вакцинації.

 

Україна для вакцинації в червні має 3,9 млн доз вакцини проти COVID-19. Про це у вівторок, 8 червня, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі Україна 24.

 

Він також відзначив, що темпи вакцинації поступово нарощуватимуть.

 

«На червень у нас, за розрахунками, на використання є 3 млн 900 тисяч вакцин. Тому ми інтенсивно нарощуємо темпи вакцинації, ми вже вийшли на темпи по 50 тисяч в день, але це тільки початок, з кожним днем нарощування вакцинації буде відбуватися все інтенсивніше», — сказав Ляшко.

 

Він також нагадав, що в Україну доставили вакцину AstraZeneca, яку використовуватимуть для другого щеплення тих, хто отримав першу дозу цієї вакцини три місяці тому.

 

А під час засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих влад у Дніпрі Ляшко повідомив, що Україна по середах отримує 500 тис. доз вакцини виробництва Pfizer-BioNTech, яку закупили за державним контрактом, передає Укрінформ.

 

«Щосереди приходить партія вакцини із закуплених за державні кошти — 500 тис. доз вакцини Pfizer», — сказав Ляшко.

 

За його словами, загалом на червень Україна має 1,5 млн доз вакцини Pfizer, стільки ж доз вакцини CoronaVac, 700 тис. доз вакцини AstraZeneca. Останню вже розвезли по областях і призначили для проведення другого щеплення тим, хто отримав першу дозу в лютому-квітні.

 

Сьогодні повідомлялося, що в Україну доставили 117 тисяч доз вакцини Pfizer. Це перша партія вакцин від коронавірусу за механізмом COVAX на цьому тижні.

 

Нагадаємо, в Україні за минулу добу зробили 48 161 щеплення від коронавірусу COVID-19.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.