На Буковині під залізничною колією утворилася прірва

Фото: Анна Вакарчук / Facebook На Буковині намагаються засипати прірву під залізничними коліями

У воронку вже засипали п’ять вагонів гравію, але вона стала ще більшою. Ситуація ускладнюється тим, що яма утворилася в районі карстових печер.

 

На залізничному перегоні в селі Драниця, Чернівецька область, утворилося провалля. Про це повідомляє журналістка Ганна Вакарчук у Facebook у понеділок, 20 вересня.

 

«Засмоктало п’ять вагонів гравію та утворило ще більшу воронку. Поблизу Драниці на перегоні Новоселиця — Мамалига залізничники намагаються засипати прірву, яка утворилася під залізничними коліями через підмив ґрунту. Завдання — не із простих, це район карстових печер», — пише Вакарчук.

 

За її словами, на станції чекають на відправлення більше десяти вагонів зі щебенем, замовлено ще більш як 20. Також на шляху на Драницю — п’ять платформ з бутовим каменем.

 

 

 

Нагадаємо, що раніше під Києвом на вулиці з’явився могильний хрест. Місцеві жителі в такий незвичний спосіб мали намір звернути увагу влади на проблеми з дорожнім покриттям.

 

Також повідомлялося, що яму на дорозі засипали зліпками щелеп. Жителів Запоріжжя здивував несподіваний спосіб латання дорожнього покриття за допомогою гіпсових зліпків людських щелеп.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.