МЗС відповіло Лукашенку на слова про "бази НАТО"

Фото: Корреспондент.net У МЗС відповіли на заяву Лукашенка

Говорячи про «примарні американські бази і табори бойовиків в Україні», Лукашенко паралельно перетворює Білорусь у суцільну військову базу Росії, заявили в Києві.

 

Україна не має наміру втручатися у справи Білорусі, а заяви Олександра Лукашенка про нібито створення військових баз в Україні, де «навчають роботі з Білорусі», є безпідставними інсинуаціями. Про це в понеділок, 27 вересня, сказав прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко в коментарі РБК-Україна.

 

«Вкотре стали свідками безпідставних інсинуацій на адресу України з боку Лукашенка. Очевидно, що Лукашенко вже повністю засвоїв шаблони російської пропагандистської риторики щодо загроз з боку країн Заходу та України зокрема», — сказав він.

 

Ніколенко зазначив, що, кажучи про «примарні американські бази і табори бойовиків в Україні», Лукашенко паралельно перетворює Білорусь у суцільну військову базу Росії.

 

«Саме з боку Російської Федерації сьогодні йде основна загроза для України, Білорусі та дружнього нам білоруського народу. Зберегти суверенітет і незалежність Білорусі, а не перетворитися на придаток Росії — ось над чим варто насправді задуматися в Мінську», — підкреслив речник МЗС.

 

Крім того, як сказав Ніколенко, Україна ніколи не втручалася і не планує втручатися у справи Білорусі, а також не створюватиме жодних загроз для безпеки білоруського народу.

 

«У той же час, ми всіма силами і засобами будемо далі захищати свою свободу, незалежність і вільний демократичний вибір українського народу на користь європейської та євроатлантичної інтеграції. Ми робимо це не проти когось, а виключно тому, що бачимо майбутнє України в об’єднаній родині вільних європейських народів», — казав Ніколенко, додавши, що таке ж майбутнє відповідає інтересам Білорусі.

 

Нагадаємо, сьогодні Лукашенко заявив, що «в Україну тягнуть натовські війська», у зв’язку з чим для Білорусі «відкривається новий фронт».

 

Раніше в МЗС відповіли Кремлю на претензії щодо НАТО, заявивши, що «червоні лінії» Путіна обмежуються тільки територією Росії.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.