МЗС РФ: США перетворюють Україну на "порохову бочку"

Фото: МИД РФ Цього разу зі звинуваченнями України і Заходу виступив заступник глави МЗС РФ

Росія продовжує наполягати, що загострення на Донбасі провокують Київ і Захід, а не сама Москва.

У Росії вирішили покласти провину за ситуацію навколо України на США і їхніх союзників, які, на думку Москви, перетворюють Україну на «порохову бочку», нарощуючи військову допомогу Києву. З такою заявою виступив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков у вівторок, 13 квітня.

«Поставки йшли, вони тривають. Обсяги цієї допомоги нарощуються. США та інші натовські країни свідомо перетворюють Україну на «порохову бочку», — заявив Рябков.

Також він додав, що протягом багатьох років на території України «йдуть тренувальні заходи за участю радників, інструкторів, які десятками і сотнями працюють на різних полігонах, створюються об’єкти, що мають безпосереднє і негативне ставлення до безпеки Росії».

У МЗС РФ наполягають, що відповідальність за можливе загострення в Україні ляже на Київ і його західних партнерів.

«Якщо відбудеться якесь загострення, ми, звичайно, зробимо все, щоб забезпечити гарантовано власну безпеку, безпеку наших громадян, де б вони не перебували. Але відповідальність за наслідки подібного загострення повністю буде на Києві і його кураторах на Заході», — заявив Рябков.

Варто зазначити, що Росія не помічає позиції Києва щодо врегулювання конфлікту на Донбасі за допомогою переговорів і продовжує звинувачувати в нагнітанні ситуації та посиленні військ. При цьому масове перекидання своїх військ до кордонів України в РФ називають їхньою внутрішньою справою. Більше того, Москва відмовляється взяти участь в засіданні ОБСЄ і пояснити свою військову активність.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.