МВФ представив план закінчення пандемії COVID-19

МВФ представив план закінчення пандемії

Реалізація запропонованого Фондом плану коштуватиме 50 млрд доларів, а країни, які вкладуть найбільше грошей, імовірно, матимуть найбільшу віддачу.

 

МВФ опублікував план завершення пандемії коронавірусу з бюджетом в $50 млрд. Про це повідомляє прес-служба Фонду в п’ятницю, 21 травня.

 

План передбачає забезпечення вакцинуванням не менш як 40% населення всіх країн світу до кінця 2021 року і не менш як 60% населення до першої половини 2022 року, а також страхування від ризиків погіршення ситуації та забезпечення повсюдного тестування на коронавірус.

 

Згідно з документом, $35 мільярдів підуть на грантове фінансування, а решта суми надійде від національних урядів.

 

Як прогнозує Фонд, реалізація плану призведе до вливання в світову економіку близько $9 трильйонів до 2025 року. При цьому країни, які вкладуть найбільше грошей в план, імовірно, матимуть найбільшу віддачу.

 

Нагадаємо, що бідним країнам обіцяють мільярди доз COVID-вакцин. На цей момент 80% з першого млрд доступних доз вакцин були розподілені між людьми з багатих країн. Тоді як у бідні країни потрапило ледь трохи більше 1%.

 

Також у ВООЗ назвали реальну кількість смертей від коронавірусу. Реальна смертність від коронавірусу у два-три рази вища за офіційні цифри. Насправді з початку пандемії вже померли близько 6-8 мільйонів осіб.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.