МВФ погіршив прогноз зростання ВВП для України

Фото: inforesist.org МВФ погіршив прогноз для України до кінця року

При цьому МВФ підвищив очікування зростання економіки України в 2022 році до 3,6%. У попередньому прогнозі йшлося про зростання на 3,4%.

 

Міжнародний валютний фонд (МВФ) погіршив оцінку зростання ВВП України в 2021 році до 3,5%, в порівнянні з 4% в попередньому прогнозі. Про це йдеться в документі World Economic Outlook.

 

При цьому МВФ підвищив очікування зростання економіки України в 2022 році до 3,6% (у попередньому прогнозі йшлося про зростання на 3,4%).

 

У МВФ також бачать передумови до зростання споживчих цін для українців — на 9,5% і 7,1% у 2021 і 2022 роках відповідно.

 

Документ містить і макроекономічні оцінки, згідно з якими в 2026 році економіка України зростатиме на 4% в рік при середньорічній інфляції 5% і дефіцит поточного рахунку 4% ВВП.

Одночасно МВФ знизив прогноз зростання світової економіки в 2021 році з 6% до 5,9%. У 2022 році прогнозується зростання світового ВВП на 4,9%.

«Перегляд у бік зниження прогнозу на 2021 рік відображає пониження рейтингу для країн з розвиненою економікою — частково через перебої в поставках, і для країн, що розвиваються з низькими доходами, в основному через погіршення динаміки пандемії», — пояснили у Фонді.

 

Як повідомлялося раніше, МВФ дав прогноз щодо зростання української економіки.

 

Зростання економіки України за півроку оцінили в 1,9%

 

 

Новости от Корреспондент.net в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.