МВФ почав в Україні новий проект

Фото: dailynewsegypt.com Україна — один з основних бенефіціарів допомоги МВФ

Метою цього нового проекту є вдосконалення управління бюджетними ресурсами в Україні.

 

Міжнародний валютний фонд в Україні реалізовує проект Продовження податково-бюджетних реформ, який розрахований до 2023 року. Проект фінансує Євросоюз, повідомляє Представництво ЄС в Україні.

 

«Новий проект… допоможе вдосконалити податково-бюджетне адміністрування в Україні і підвищити прозорість і підзвітність у сферах управління державними фінансами і збору податків», — йдеться в повідомленні.

 

Зокрема, наприклад, проект допоможе привести фіскальні інститути у відповідність до сучасних міжнародних практик і посприяти економічному зростанню та розвитку країни. Мова також йде про модернізацію бюджетного процесу, вдосконалення збору податків і основних функцій адміністрування податків.

 

«Пандемія створює проблеми для управління економікою та сталого розвитку в усьому світі. За допомогою таких проектів Європейський Союз і його партнери допомагають забезпечити належний рівень готовності економічних інституцій України для стабільного і справедливого відновлення», — підкреслив глава Представництва Європейського Союзу в Україні Ремі Дюфло.

 

За словами заступника директора-розпорядника МВФ Антуанет М. Сайєх, на сьогоднішній день Україна — один з основних бенефіціарів допомоги МВФ з питань розвитку потенціалу.

 

«Ми радіємо з можливості ще більше розширити нашу підтримку цій країні в межах партнерських відносин з Європейським Союзом. Метою цього проекту є вдосконалення управління бюджетними ресурсами в Україні і сприяння економічній стабільності й інклюзивному зростанню», — резюмувала вона.

 

МВФ оцінив прогрес України на шляху до траншу

 

Раніше повідомлялося, що МВФ розподілить між країнами $ 650 млрд. Гроші призначено країнам для відновлення після пандемії. Це найбільше асигнування в історії МВФ.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.