МОЗ рекомендує школам піти на канікули раніше

Фото: pixabay.com Осінні канікули можуть початися тижнем раніше

За даними відомства, призупинення навчального процесу за п’ять днів приводить до зниження захворюваності на коронавірус мінімум на 15%.

 

Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропонує Міносвіти перенести початок осінніх канікул із 25 на 18 жовтня. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко в інтерв’ю Радіо Свобода, оприлюдненому у вівторок, 12 жовтня.

 

 

На думку глави МОЗ, такий крок дозволить уряду «стримати в певних відсотках активний епідпроцес (щодо коронавірусу — ред.), який сьогодні зафіксований на території нашої держави».

 

Як довго триватимуть канікули для учнів, Ляшко не сказав.

 

«Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендувати продовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо приймати інші рішення», — пояснив він.

 

Міністр навів статистичні дані, згідно з якими призупинення навчального процесу приводить до зниження захворюваності на коронавірус мінімум на 15% уже через п’ять днів після прийняття такого рішення.

 

Нагадаємо, напередодні мер Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що осінні канікули у школах міста розпочнуться на тиждень раніше — 18 жовтня.

 

Тим часом у 16 навчальних закладах Волинської області, від дитсадків до коледжів, зафіксували активні спалахи COVID-19.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.