МОЗ попереджає про новий штам коронавірусу

В Україні вже є британський і південноафриканський штами коронавірусу, також є небезпека потрапляння в країну індійського штаму з подвійною мутацією.

 

Зараз у світі поширюється новий штам коронавірусу з подвійною мутацією, який названо індійським. Новий штам може з’явитися і в Україні, вважає глава МОЗ Максим Степанов. Про майбутні виклики пандемії він розповів в ефірі Україна 24 в понеділок, 19 квітня.

 

 

 

«Ми пройшли пік захворюваності, це третя хвиля, я вважаю, що ми пройшли, і далі будемо йти на зниження кількості захворілих. Але ні в якому разі це не означає, що нам треба розслаблятися. Ще раз підкреслю: дуже важливо, щоб ми дотримувалися правил, більш того, в умовах тих мутацій, які супроводжують цей вірус, — у нас є вже і британський, і південноафриканський штам, — і ми це побачили за тяжкістю захворювання. Зараз зафіксували ще одну мутацію, яку назвали подвійною мутацією у Великій Британії, Індії, Гонконгу», — сказав міністр.

 

За його словами, COVID-19 «ще випробовуватиме нас на міцність».

 

Степанов також заявив, що новий спалах захворюваності відбудеться після травневих свят і Паски.

 

На цей період в Україні заплановано ввести «особливий режим» карантину, щоб не допустити зростання захворюваності на коронавірус.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.