МОЗ хоче послабити карантин для вакцинованих

Фото: Facebook/Виктор Ляшко Це зроблять для того, щоб втримати баланс між захистом населення від COVID і його благополуччям — Ляшко

Глава МОЗ назвав умову роботи установ, підприємств, шкіл у «жовтій» та «червоній» зонах — необхідно вакцинувати колектив.

 

МОЗ пропонує передбачити ослаблення карантинних обмежень для тих компаній та установ, в яких колектив вакциновано проти коронавірусу. Таке послаблення планують передбачити в разі потрапляння регіону в «жовту» чи «червону» зону епідемічної небезпеки. Про це заявив глава МОЗ Віктор Ляшко під час засідання уряду.

 

«Відповідно до практики європейських країн, а також США, ми пропонуємо наблизити якість життя вакцинованого проти COVID-19 населення до звичного. Тому на цьому тижні ми почали спільно з усіма міністерствами ґрунтовно працювати над змінами в карантинних нормах, щоб дотримуватися балансу між захистом населення від коронавірусу і його благополуччям», — сказав Ляшко.

 

За його словами, передбачається, що більшість обмежень, які передбачено для потрапляння в «жовту» чи «червону» зону, не застосовуватимуться, якщо вакцинованими будуть колективи чи відвідувачі закладів.

 

Для «жовтого» рівня достатньо однієї дози вакцини, а для «червоного» — повний курс вакцинації.

 

«Робота навчальних закладів у «жовтому» рівні не буде обмежуватися за умови 80% вакцинованих хоча б однією дозою», — додав міністр.

 

Школи готуються до переходу на віддалене навчання

 

Відомо, що в Києві завершили цикл імунізації 46% містян. На сьогодні в столиці можна обирати серед вакцин компаній AstraZeneca, Pfizer, Moderna і Sinovac.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.