МОН подумує вчителів зобов'язати вакцинуватися

Вакцинацію можуть зробити обов’язковою для вчителів

Міністр освіти порівняв необхідність вакцинації педагогів з санітарною книжкою у кухарів.

 

Глава Міносвіти Сергій Шкарлет заявив про можливість примусової вакцинації від коронавірусу вчителів і педагогів. З такою заявою він виступив на форумі Україна 30 у вівторок, 1 червня.

 

 

«На сьогодні немає інструментів примусової вакцинації… В рамках подальшого життя ми все одно будемо розглядати можливості… Наприклад, як у кухарів є обов’язковою вимогою санітарна книжка або інші додаткові елементи допуску до професії… Можливо, як допуск до професії, буде обов’язковим елемент вакцинації», — пояснив він.

 

Міністр визнав, що вакцинувати всіх педагогів не вдасться, оскільки будуть особи, які мають протипоказання до вакцинації.

 

За даними МОН, наразі щепили понад 82 тисячі працівників освітніх установ. При цьому 28 221 особа — це співробітники, залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Лідерами з вакцинації є: Київ — 11 030 осіб, Київська область — 6 456 осіб, Сумська область — 4 572 людини, Харківська область — 4 242 людини, Хмельницька область — 3 590 осіб, Вінницька область — 3 549 осіб, Дніпропетровська область — 3 522 людини.

 

Також повідомляється, що для вакцинації 189 тисяч співробітників сфери освіти виділено 378 тисяч доз препаратів Pfizer-BioNTech з 473 850, яка прибула в Україну в рамках глобальної ініціативи COVAX. Напередодні почалася доставка вакцини в області.

 

Раніше Шкарлет повідомив, що на вакцинацію від коронавірусу записалися лише 32% працівників освітніх установ.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.