МН17: вперше озвучені показання свідків

Вісім свідків заявили слідству, що бачили або чули запуск ракети в районі катастрофи літака.

 

У Нідерландах на суді у справі про збитий над Донбасом у 2014 році рейсі MH17 вперше озвучили показання свідків запуску ракети з установки Бук, пише Русская служба BBC у вівторок, 8 червня.

 

 

Свідків допитували представники Міжнародної слідчої групи (JIT) і слідчий суддя.

 

Відзначається, що вісім осіб заявили, що бачили або чули політ ракети в небі недалеко від міста Сніжне. Три свідки стверджують, що були в районі місця запуску ракети.

 

Один свідок стверджує, що за кілька секунд до катастрофи MH17 перебував на блокпосту «ДНР» недалеко від населеного пункту Первомайське, почув гуркіт, потім свист і звук розриву в небі. Через кілька секунд з неба почали падати уламки.

 

Слідчий суддя повідомив, що вивчив дані телефонного білінгу цього свідка, які підтверджують, що в день катастрофи 17 липня 2014 року він, дійсно,перебував у тому районі.

 

У ході сьогоднішнього засідання повідомили, що останки двох із 298 осіб, які перебували на борту збитого рейсу МН17, так і не були виявлені.

Нагадаємо, суд у справі MH17 почався в Нідерландах 9 березня 2020 року. Попереднє провадження було завершено 26 травня. У суді вважають, що цього року рішення у справі винесено не буде.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.