МН17: на суді виступили родичі загиблих

Сьогодні слово в суді мали дев’ять родичів загиблих пасажирів авіалайнера. Загалом виступлять 90 осіб.

 

У нідерландському суді в справі про рейс МН17, який влітку 2014 року було збито над Донбасом, почалися виступи родичів загиблих пасажирів авіалайнера, повідомляє Укрінформ у понеділок, 6 вересня.

 

 

 

Сьогодні в суді виступили дев’ять родичів загиблих, завтра мають виступити ще вісім. Загалом слово в суді матимуть більше 90 родичів загиблих.

 

Першою в суді виступила нідерландка Ріа ван дер Стін, яка в катастрофі втратила батька і мачуху. Виступ вона почала російською та заявила, що родичі загиблих знають, хто винен у трагедії.

 

Ван дер Стін процитувала Олександра Солженіцина: «Вони говорять неправду. Ми знаємо, що вони збрехали, і вони знають, що ми знаємо, що вони не кажуть правду».

 

Як повідомляє Reuters, громадянка Австралії Ванесса Різк, яка втратила в авіакатастрофі батьків, назвала президента Росії Володимира Путіна і його уряд «політичним кошмаром, який привів до катастрофи».

 

Раніше в понеділок стало відомо, що Суд у Гаазі винесе вердикт у справі MH17 у 2022 році. Суд має три дати для винесення вироку.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.