Мішель пообіцяв Києву допомогу з поставками вакцин

Фото: Офис президента Зеленський і Мішель обговорили ситуацію з вакцинацією

Глава Євроради посприяє більш швидкому виділенню Україні вакцин у рамках механізму COVAX.

 

Президент Євроради під час брифінгу із президентом Володимиром Зеленським у середу, 3 березня, пообіцяв прискорити постачання Україні вакцин від коронавірусу в рамках механізму COVAX.

 

«ЄС вже надав 190 млн євро Україні на боротьбу з COVID і 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги. І ми допомагаємо Україні отримати доступ до вакцин COVID. Діяльність COVAX, підтримана ЄС, розподілила значну кількість вакцин Україні, і я особисто буду займатися тим, щоб прискорити постачання», — сказав Мішель.

 

Зеленський, у свою чергу, зазначив, що хотів би, щоб вакцинація проходила більш швидкими темпами.

 

«Я б дуже хотів, щоб вакцинація в Україні проходила більш швидкими кроками… Поки що темпи не дуже швидкі, але вакцина є», — сказав він.

 

Президент нагадав, що на своєму прикладі показав безпеку вакцинації. «Важливо на своєму прикладі показувати людям, що це безпечно, і хочу вам сказати: я стою зараз перед вами, мені здається, живий і здоровий», — сказав Зеленський.

 

Також на брифінгу Мішель заявив, що використовує поїздку в Україну для того, щоб сформувати адекватну політику ЄС щодо Росії. «Ми повністю віддані тому, щоб бути жорсткими (у діалозі з РФ) у захисті наших інтересів», — заявив він.

 

Раніше сьогодні глава МОЗ Максим Степанов заявив, що із квітня Україна зможе почати закупівлі вакцин від коронавірусу в Євросоюзі.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.