Мішель обговорив з Путіним Україну, Білорусь і пандемію

Глава Євроради обговорив з Путіним Україну, Білорусь і пандемію

Відносини між ЄС і Росією в поганому стані, що не вигідно жодній зі сторін, підкреслив глава Євроради.

 

Глава Євроради Шарль Мішель у телефонній розмові із президентом РФ Володимиром Путіним обговорив Україну, Білорусь, COVID-вакцинацію та двосторонні відносини. Про це повідомляє прес-служба Європейської ради в понеділок, 7 червня.

 

«Очільник Мішель пояснив позицію Європейської ради із приводу відносин Росії і ЄС (…) Відносини між сторонами в поганому стані. Така ситуація, так само як і подальше погіршення відносин, не вигідна жодній зі сторін», — сказано в повідомленні.

 

Мішель нагадав, що Євросоюз підтримує територіальну цілісність України. Співрозмовники також торкнулися теми недавнього інциденту з посадкою літака Ryanair у Мінську.

 

«Водночас відбувся обмін думками щодо Лівії, конфлікту між Вірменією та Азербайджаном, а також про пандемію, вакцини і з інших глобальних питань», — додали в Єврораді.

 

Зрештою, Мішель відзначив, що лідери ЄС «під час переговорів у травні засудили незаконні, провокаційні і підривні дії Росії щодо ЄС, членів ЄС та інших».

 

Нагадаємо, що США і РФ погоджують місце зустрічі президентів. Деякі ЗМІ пишуть, що зустріч Путіна із Джо Байденом відбудеться в готелі InterContinental, інші кажуть — на віллі. Офіційно місце ще не назвали.

 

Також у США назвали теми переговорів Байдена і Путіна. Серед основних питань — зменшення кількості наступальних озброєнь, а також ситуація в ряді країн, у числі яких Україна і Білорусь.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.