Мінськ підготував санкції проти Заходу

Фото: zviestki.com Глава МЗС Білорусі Володимир Макей

Введення нових обмежувальних заходів залежить від дій західних країн та організацій, попередили в МЗС Білорусі.

 

Влада Білорусі розробила і введе економічні, політичні та військові заходи у відповідь на нові санкції Заходу проти республіки. Про це заявив міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей в інтерв’ю телеканалу ОНТ, оприлюдненому в суботу, 12 червня.

 

«Ми виробили адекватні заходи у сфері політики, економіки та у військовій сфері. Ми, звичайно ж, будемо задіювати ці кроки залежно від тих кроків, які зроблять наші партнери», — зазначив глава МЗС.

 

За словами Макеєва, західні країни й організації намагаються показати, що «від Білорусі виходить загроза регіональній та міжнародній безпеці, щоб виправдати будь-які методи дії проти неї».

 

При цьому міністр стверджує, що Мінськ відкритий до діалогу, але не ц формі ультиматумів.

 

«Ми повинні обговорювати реально і конкретно можливі проблеми, що існують між Білоруссю і тією чи іншою країною: перспективи наших взаємин, шляхи вирішення проблем», — уточнив він.

 

Нагадаємо, Євросоюз має намір ввести санкції проти 71 громадянина і семи компаній Білорусі за примусову посадку літака Ryanair і затримання журналіста Романа Протасевич, незважаючи на обіцянку Мінська перейти на азіатські і російські технології як крок у відповідь.

 

На кордоні з Білоруссю мітинги відразу в трьох країнах

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.