Мінфін США ввів додаткові санкції проти РФ

Фото: Unsplash Мінфін США в річницю інциденту з Навальним ввів додаткові санкції проти РФ

США ввели санкції проти Інституту криміналістики ФСБ Росії та Інституту експериментальної військової медицини Росії.

 

США ввели санкції щодо семи осіб, які, за даними британської й американської влади, є співробітниками російської розвідки і підозрюються в причетності до отруєння російського опозиціонера Олексія Навального, а також проти двох структур РФ. Про це в п’ятницю, 20 серпня, повідомляється на сайті американського Мінфіну.

 

Зокрема, під американськими санкціями опинилися директор Інституту криміналістики ФСБ генерал Кирило Васильєв, а також генерал-полковник і начальник Служби із захисту конституційного ладу та боротьби з тероризмом ФСБ Олексій Сєдов.

 

Крім того, санкції введені щодо заступника директора Інституту криміналістики ФСБ Станіслава Макшакова, співробітників цього інституту Олексія Александрова й Івана Осипова, глави спеціального технологічного центру ФСБ генерал-майора Володимира Богданова, а також співробітника ФСБ Володимира Паняєва.

 

Санкції також введені проти Костянтина Кудрявцева, співробітника Інституту криміналістики ФСБ, який, як вважають у США, належав безпосередньо до групи осіб, залучених в отруєння Навального.

 

Також санкції введені проти всього 27-го Центрального науково-дослідного інституту Міноборони Росії і проти 33-го Центрального науково-дослідного інституту Міноборони Росії «за роботу в оборонному і військовому секторі Російської Федерації».

 

Нагадаємо, Євросоюз ввів санкції проти РФ через Навального в березні.

 

Навальний був госпіталізований без свідомості з літака в Росії 20 серпня 2020 року. Пізніше його перевезли до Берліна, де заявили, що він був отруєний речовиною з групи Новичок.

 

Опозиціонер був виписаний зі стаціонару клініки Charite 23 вересня. Він лікувався в клініці 32 дні, з них 24 дні — в реанімації.

 

Після повернення в РФ він був затриманий і пізніше засуджений до тюремного терміну.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.