Миколаїв може залишитися без 50 білоруських тролейбусів

Фото: Новости-N Віталій Луков розповів про ситуацію з білоруськими тролейбусами

Європейські партнери призупинили підписання договорів з виготовлення тролейбусів для Миколаєва.

 

Обласний центр Миколаїв може втратити 50 тролейбусів виробництва Білорусі. Про це сказав віце-мер міста Віталій Луков, повідомляють НикВести в середу, 30 червня.

 

За його словами, закупівля білоруських тролейбусів для потреб міста може затягнутися на невизначений термін.

 

 

 

«Ми раділи, що виходимо на фінішну пряму, були узгодження певні, але зараз виникла складна ситуація з Білоруссю. Зараз, ви знаєте, певна політична криза між нашими державами. Так що маємо зараз невелику паузу, тому що навіть наші європейські партнери зараз призупинили підписання договорів з виготовлення тролейбусів для Миколаєва», — повідомив віце-мер Миколаєва.

 

Він відзначив, що краще зробити тиждень-два паузи, розібратися та рухатися далі, але це мільйони євро для транспорту, це рятівний круг для Миколаєва і транспортної структури міста.

 

«Тому що якщо ми маємо 50 тролейбусів зараз і матимемо ще 50 тролейбусів, це вдвічі більше, і це реальна боротьба з неякісними маршрутками, які заполонили центр міста. Тільки так можна бути рівноправним у боротьбі за якість транспортних послуг, коли ти можеш запропонувати кращу альтернативу», — додав Віталій Луков.

 

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували проект заяви парламенту про припинення дипломатичних відносин України з Білоруссю, крім тих, що стосуються питань біженців і політв’язнів.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.