Microsoft звинуватила російських хакерів у новій атаці

Microsoft заявила про нову активність хакерів Nobelium

Нова активність хакерів була зосереджена в основному на США, проте постраждали також користувачі у Великобританії, Німеччині, Канаді та інших країнах.

 

У компанії Microsoft заявили, що хакерська група Nobelium, яку пов’язують з Росією, атакувала користувачів компанії у 36 країнах, а також зламала пристрої служби підтримки клієнтів Microsoft, передає РІА Новости.

 

«Центр розвідки загроз безпеки Microsoft відстежує нову активність від зловмисника Nobelium. Наше розслідування використовуваних методів і тактик триває, але ми помітили розпорошення паролів і атаки методом перебирання паролів», — йдеться в заяві компанії.

 

Як зазначає Microsoft, ціллю дій хакерів стали певні користувачі, у тому числі IT-компанії (57%), урядові установи (20%), а також меншою мірою неурядові організації, аналітичні центри та фінансові сервіси. Активність була зосереджена в основному на США (близько 45%), Великобританії (10%), Німеччині, Канаді та інших країнах.

 

У травні Microsoft вже звинувачувала хакерів з Nobelium в атаці на 150 різних держвідомств, аналітичних інститутів та неурядових організацій у США і ще більше ніж у 20 країнах світу. У компанії хакерів з Nobelium пов’язують з Росією і вважають, що ця група стояла за зломом компанії SolarWinds у 2020 році.

 

У Пентагоні розповіли, як визначають хакерів з РФ

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.