Мешканці Рима страждають від диких кабанів на вулицях

Фото: скриншот Сімейство кабанів стало звичайним явищем на вулицях Рима

Місцеві користувачі соцмереж завели хештег для цього явища і викладають відео кабанів на вулицях Італії, меми та жарти.

 

Вулицями Рима ходять стада диких кабанів, які доставляють масу незручностей місцевим жителям. Тварини бродять по тротуарах і проїжджій частині, гуляють у дворах будинків. Про це в середу, 23 вересня, повідомляє The Local.

 

Відзначається, що тварини «повністю урбанізовані» і «жодним чином не бояться» пішоходів або інтенсивного руху транспорту. При цьому люди скаржаться, що навіть вигулювати собак через кабанів стає небезпечно.

 

В італійському Twitter став поширюватися хештег #cinghiali, що означає кабани. З ним користувачі викладають відео кабанів на вулицях Італії, меми та жарти. Наприклад, кажуть, що Риму, крім велосипедних доріжок, тепер потрібні доріжки для диких кабанів.

 

В останні роки кабани з’являються в італійській столиці все частіше, особливо в північній частині міста.

 

Міністр сільського господарства Стефано Патуанеллі своєю чергою, назвав збільшення присутності кабанів «надзвичайною ситуацією, яка відчувається по всій країні».

 

«Може здатися, що це відчувається тільки в муніципалітеті Риму, але, на жаль, це не так. Це проблема, про яку мені щодня доповідають всі регіональні радники, всі торгові асоціації всіх регіонів», — заявив політик.

 

За його словами, нові закони не потрібні і «досить застосувати існуючі правила», так як регіональна влада «здатна забезпечити стримування популяції кабана».

 

Тим часом фермери кажуть, що під час локдауну через пандемію COVID-19 минулоріч кількість диких кабанів, які забрели на ферми та околиці італійських міст, збільшилася на 15%, до рекордної загальної кількості в 2,3 мільйона голів.

 

Кількість автомобільних аварій, викликаних тваринами на провінційних дорогах Італії, також зросла на 81% за останні 10 років. Минулого року в дорожньо-транспортних пригодах, пов’язаних з дикими кабанами, загинуло 16 осіб, а 215 осіб отримали поранення.

 

Нагадаємо, в травні повідомлялося, що в Італії кабани «відібрали» у жінки продукти. Четверо дорослих тварин і двоє дитинчат переслідували жінку, поки вона не кинула покупки на землю.

 

Перед цим повідомлялося, що італійська мисливиця відбивалася від кабана гвинтівкою.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.