Меркель заявила, що розбіжності щодо ПП-2 залишаються

Меркель прокоментувала переговори про ПП-2

Домовленості, яких досягнуто, хоч і є кроком уперед, не знімають усіх розбіжностей, заявили в Берліні.

 

Хоча домовленості про Північний потік-2 не усувають усіх розбіжностей щодо проекту, це хороший крок уперед. Про це на прес-конференції в четвер, 22 липня, заявила канцлер Німеччини Анґела Меркель, передає ТАСС.

 

«Я думаю, що угода з урядом США не цементує розбіжностей, але вона і не усуває всіх розбіжностей. Вони залишаються, і це за реакцією ми бачили вчора», — сказала Меркель.

 

Вона також підкреслила, що хід тепер за Конгресом. Водночас Меркель нагадала, що для Берліна важливо, щоб Україна і далі була транзитною країною для транспортування газу. Також важливо не допустити використання Росією енергоресурсів як «зброї».

 

«Російська сторона ще раз заявила, що не має наміру використовувати енергоресурси як зброю», — сказала канцлер і додала, що цим висловлюванням «ловить РФ на слові».

 

Нагадаємо, 21 липня США і Німеччина оголосили про угоду про Північний потік-2, яка не містить санкцій проти нього і дає можливість закінчити проект.

 

Після цього Україна і Польща випустили заяву, в якій сказали про готовність працювати разом зі своїми союзниками і партнерами, щоб протидіяти запуску Північного потоку-2, поки не будуть розроблені рішення для подолання небезпеки від кризи, яку пов’язуть із газопроводом.

 

Байден заявив про неможливість зупинити ПП-2

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.