Меркель і Байден на саміті G7 обговорили ПП-2

Фото: DPA Меркель і Байден зустрілися на саміті G7

Сторони наголосили на важливості збереження транзиту газу через Україну, а також торкнулися майбутньої зустріч Байдена і Путіна.

 

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент США Джо Байден провели переговори в рамках саміту G7 у графстві Корнуолл, Великобританія. Про це повідомляє DW в суботу, 12 червня.

 

Сторони обговорили газопровід Північний потік-2, Меркель відзначила «хороший і конструктивний» характер бесіди. За її словами, і для Німеччини, і для США важливо зберегти транзит природного газу з Росії через Україну.

 

Також сторони торкнулися теми майбутньої зустрічі Байдена із президентом РФ Володимиром Путіним, майбутнього саміту НАТО і ситуації в Афганістані після виведення звідти військ США.

 

Ангела Меркель додала, що очікує швидкої можливості більш тривалої бесіди із Джо Байденом. Уже 15 липня вона відвідає США і знову зустрінеться з американським президентом. Очікується, що вони обговорять, серед іншого, боротьбу з пандемією COVID-19, захист клімату і міжнародну безпеку.

 

Нагадаємо, Вашингтон визнає ПП-2 як геополітичний проект. Американська влада переконана, що газопровід Північний потік-2 підриває безпеку ряду держав, включаючи Україну.

 

Північному потоку-2 бути. Що США і Німеччина готують Києву

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.