Мендель про екстрадицію Коломойського: Подивимося

Фото: Iuliia Mendel / Facebook Прес-секретар президента України Юлія Мендель

У ситуації з українським олігархом Юлія Мендель запропонувала «просто дивитися, як будуть розвиватися справи».

 

Прес-секретар президента України Юлія Мендель прокоментувала можливість видачі Україною Сполученим Штатам олігарха Ігоря Коломойського і введення проти нього санкцій українською владою. Про це йшлося в інтерв’ю Мендель у програмі БАЦМАН, опублікованому в понеділок, 8 березня.

 

На запитання ведучої про екстрадицію Коломойського прес-секретар запропонувала «дивитися, як будуть розвиватися справи».

 

«Подивимося… Я ж не гадалка, буде як буде. Ми ж стоїмо за інтереси держави і кожного українця… Я нікому зараз не погрожую і не збираюся йти проти когось і розповідати якісь речі, які можна інтерпретувати по-різному. Просто давайте дивитися, як будуть розвиватися справи», — відповіла Мендель.

 

Аналогічно вона відповіла і на запитання, чи буде внесений Ігор Коломойський до «чорного списку» України: «Подивимося».

 

Нагадаємо, три дні тому глава Держдепартаменту США Ентоні Блінкен оголосив про введення санкцій проти українського бізнесмена Ігоря Коломойського через підозри в корупції, зокрема за його діяльність на посаді голови Дніпропетровської області у 2014-2015 роках.

 

В Офісі президента подякували Держдепу за цей крок і підкреслили, що «боротьба з олігархами лежить не тільки в площині кримінальної відповідальності».

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.