Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Так званим західним «партнерам» України молоді українці потрібні лише для того, щоб вони працювали на плантаціях в європейських державах.

Таку думку в інтерв’ю українським телеканалам озвучивши голова політради партії «опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук.

Політик переконаний в тому, що в України на сьогоднішній день є три основних ворога: деіндустріалізація, деінтелектуалізація і деградація.

«Я ставлюся конкретно і предметно до питань освітнього процесу в Україні, як і наша партія, у якої є чітка і принципова позиція з цього питання. Вважаю, що в України є три головні вороги: це деградація країни, це деіндустріалізація і деінтелектуалізація. Процес деінтелектуалізації-це витік мізків, це якість освіти як в середніх школах, так і у вищих і спеціальних технічних навчальних закладах. Це все за останні роки майже зрівнялося з плінтусом», – вважає парламентарій.

Лідер ОПЗЖ звернув увагу на те, що незважаючи на погіршення якості освіти чинна влада заявляє про необхідність скорочення педагогічних кадрів в Україні.

«Наші розумники від влади місяць-два тому заявили: у нас 502 тисячі ставок вчителів у сфері освіти. Треба скоротити на 32 тисячі. Під скорочення потраплять пенсіонери, люди, які пройшли школу підготовки. Не ті, які викладають уроки, не знаючи предмета. Ми бачили в режимі онлайн, коли канали транслювали так звані уроки, характерні риси цього так званого освітнього процесу. Це не просто ганьба, це-риса, за якою безодня, і ми в цю безодню в питаннях освітньої сфери вже потрапили», — обурений Віктор Медведчук.

Народний депутат переконаний у тому, що онлайн-навчання – це дуже складний процес для дітей, від якого страждає навіть та неякісна освіта, яка на сьогодні є в Україні.

«Але нашим західним «друзям» і «партнерам» не потрібна інтелектуальна молодь, підготовлені і освічені кадри. Їм потрібні раби, які будуть працювати на плантаціях Польщі, Фінляндії та інших європейських країн. Навіщо їм освіту? І коли освіта стане тільки платною, це буде ганьбою для суверенної, незалежної країни. Це-ганьба для України, ми не повинні цього допустити», — підсумував глава ОПЗЖ Віктор Медведчук.

Раніше Віктор Медведчук заявляти, що «оптимізація» шкільної мережі, на якій наполягає Міжнародний валютний фонд, і на яку погодиться нинішня влада, готова на все заради чергового траншу МВФ, передбачає закриття частини шкіл і звільнення значної частини вчителів.

«Позиція влади зрозуміла. Чого не зробиш, щоб випросити на колінах черговий кредит у МВФ. Та й навіщо Україні,» аграрній наддержаві » і постачальнику дешевої робочої сили в ЄС, грамотні громадяни? Ще почнуть замислюватися, що в країні реально відбувалося і відбувається. І головне, що з цим робити», – резюмував політик.

 

Джерело https://www.youtube.com/watch?v=rxUo8NJ0DCI

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.