Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Так зване, загальнонаціональне опитування, яке вирішив провести Володимир Зеленський в першу чергу спрямоване на те, щоб антиконституційним способом легітимізувати бажання чинної влади відмовитися від виконання Мінських угод.

Про це заявити голова політради партії «опозиційна платформа — за життя», народний депутат України Віктор Медведчук.

За його словами, питання, запропоновані Зеленським, яскраво свідчать про те, що вони або продиктовані страхом влади перед політичним провалом, або лобіюються тими, хто здійснює зовнішнє управління Україною.

«Наприклад, питання про Будапештський меморандум просто смішне, але в той же час демонструє глибоке невігластво влади. Цей документ не передбачає обов’язок його підписантів воювати за Україну. І ніякі результати опитування це не змінять. Хіба що послужать виправданням для продавлювання Зеленським питання, пов’язаного з наданням Великобританії і США можливості розміщувати військові бази на території нашої країни. Інша справа, що це може бути незграбною спробою обманним шляхом вийти з Мінських угод. Право на використання меморандуму в України було, є і буде завжди. Він вже давно використовується владою для політичної риторики. Але якщо Президент має намір скористатися результатами опитування для виправдання виходу з Мінських угод і «нормандського формату» з подальшою сумнівною спробою переходу у формат Будапештського меморандуму, то чи розуміє він, що такі ігри – це прямий шлях до ескалації конфлікту, відновлення бойових дій, втрати Донбасу.

Чому саме Будапештський меморандум, який стосується неядерного статусу України? Зеленський має намір порушити договір про нерозповсюдження ядерної зброї? Створити власну атомну бомбу? Перетворити Україну на Північну Корею?»,- заявив Віктор Медведчук.

Народний депутат зазначає, що питання про вільну економічну зону на Донбасі також є прихованою спробою влади легітимізувати відмову від Мінських угод. За формою питання незрозуміло про які саме території Донбасу йдеться. До того ж, питання СЕЗ є в першу чергу питанням оподаткування, а їх не можна виносити навіть на референдуми. 

«Дане питання виглядає частиною технології відмови від закріпленого в Мінських угодах особливого статусу окремих районів Донбасу. Представники влади вже заявляли, що СЕЗ – це і є свого роду правильний особливий статус, тоді як текст Мінських угод – це «неприйнятна Російська інтерпретація особливого статусу». Схоже, що мета-створити видимість спроби врегулювати ситуацію на Донбасі, в першу чергу для учасників «нормандського формату». А отримавши «потрібний» результат, влада заявить, що народ проголосував проти особливого статусу для невизнаних республік?

Подібне окозамилювання не пройде, а учасники «парламентського виміру» нормандського формату «» будуть проінформовані міжфракційним депутатським об’єднанням» Міжпарламентський діалог в ім’я миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція «про використання антиконституційних механізмів, покликаних стати димовою завісою для зриву Мінських угод», – додав Віктор Медведчук.

Голова політради ОПЗЖ нагадав, що на сайті Президента зареєстрована петиція з вимогою відставки Зеленського та перевиборів Верховної Ради.

«І це найправильніше, своєчасне і єдине питання, яке стоїть сьогодні в умовах політичної, економічної і соціальної кризи в Україні, спровокованої діями влади. Але відповідь на нього давно очевидна, хоча, ймовірно, і не цікава Зеленському і його команді, як не цікаві їм і інші, дійсно життєво важливі для українського народу проблеми і питання», — підсумував Віктор Медведчук.

Нагадавши, на думку Віктора Медведчука, відставка Фокіна означає, що влада України офіційно відмовилася від виконання Мінських угод.

 

 

Джерело: https://zagittya.com.ua/news/stati/tak_nazyvaemyj_obschenacionalnyj_opros_zelenskogo_l_deshevyj_piarlhod_s_celju_prestupnogo_manipulirovanija_obschestvennym_mneniem.html

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.