Медведчук прокоментував обшуки і підозри у зраді

Фото: zagittya.com.ua Віктор Медведчук зробив заяву у зв’язку з обшуком і підозрою в державній зраді

Політик назвав дії правоохоронців «незаконними», а підозру — «сфальсифікованою». Він також додав, що перебуває в Україні і не планує її залишати.

 

Нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук, якому генпрокурор сьогодні підписала підозру у зраді, заявив, що обшуки у нього були незаконними, а підозра — сфальсифікованою. Про це йдеться в заяві Медведчука, яку у вівторок, 12 травня, опублікував сайт ОПЗЖ.

 

За його словами, виконуючи «протизаконний наказ влади», Генпрокуратура «грубо порушила Конституцію і закони України», провівши обшуки вдома та в офісі Медведчука.

 

«Як і слід було очікувати, нічого протизаконного не виявили. Справжньою метою проведення цих протизаконних обшуків було, в порушення встановленої процедури, вручити мені сфабриковану за наказом влади підозру в державній зраді», — заявив Медведчук.

 

Він також вважає все, що відбувається з ним, політичною розправою за політичну позицію.

 

«Заявляю, що я перебуваю в Україні і не планую ховатися від правосуддя», — йдеться в заяві.

 

Медведчук заявив, що і далі має намір «брати участь у законних слідчих діях» та домагатися справедливості.

 

Нагадаємо, сьогодні генпрокурор підписала підозру Медведчуку і Тарасу Козаку за статтею про держзраду і замах на розграбування національних ресурсів у Криму. Також сьогодні СБУ провела обшуки у Медведчука і в офісі ОПЗЖ.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.