Віктор Медведчук відвідав Рубіжанський картонно-тарний комбінат, для якого він домігся зняття санкції Росії

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Завдяки тому, що Партія «Опозиційна платформа — за життя» протягом останніх років робить все можливе для того, щоб відновити роботу ряду підприємств, які підпали під санкції Росії, введені у відповідь на санкції України і ЄС, а значить, повернути людям їх робочі місця і заробітні плати, РФ пішла назустріч в цьому питанні і зняла обмеження з кількох українських підприємств. Про це в ході свого візиту в Рубіжне Луганської області заявив голова політради партії «опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук. 

Він нагадав, що це сталося після його поїздки в Росію і зустрічей з президентом Володимиром Путіним і главою уряду Михайлом Мішустіним.

«Ми провели цю роботу, і ви знаєте, що перший етап, трьох підприємств, двох у Вінницькій області і одного в Луганській, яким стало ваше підприємство, такі санкції зняли. Буквально днями я розмовляв вже після оголошення про те, що ваше підприємство потрапило під зняття, з Головою Уряду РФ Мішустіним, він сказав, що ми оперативно це зробимо і задовольнимо всі ті прохання, які були викладені і на моїй зустрічі з президентом РФ, і з урядом. Більш того, ми цю роботу продовжуємо. Завтра в торгово-промисловій палаті в Росії наша делегація партійна буде обговорювати план подальшого зняття санкцій з багатьох підприємств. Тому що падіння машинобудування, падіння сьогодні в цілому економіки — воно говорить про те, що якщо політика влади буде продовжуватися в цьому ж руслі, якщо все буде робитися таким чином, що будуть залишатися санкції, які не заподіяли шкоди Росії, як це було передбачено, але заподіяли серйозної шкоди економіці України, то, на жаль, ситуація в економічній стороні і в економічній частині в Україні триватиме. Тому я вам хочу сказати, що ми будемо продовжувати цю роботу. Ми активно це робимо, у нас є для цього можливості», — зазначив політик.

Медведчук про зняття російських санкцій з українських підприємств: наше завдання, щоб у людей була робота і зарплата

Віктор Медведчук підкреслив, що ні нинішня влада, ні попередня, не зробили нічого для того, щоб поліпшити ситуацію в економіці країни, в той час, як «опозиційна платформа — за життя» робить конкретні кроки для того, щоб економіка країни відроджувалася.

«Влада попередня Порошенко, та й справжня, на жаль, ніякої лепти в питаннях зміни ситуації в економіці не внесли. І наша партія протягом останніх років займається питанням того, щоб поміняти цю ситуацію, щоб на прикладі того, як можна працювати і як працювали в тому числі і ваш завод до того, як були введені санкції, до того, як колись представництво влади Порошенка підписали договір про вільну зону торгівлі, як були введені санкції проти Росії, а Україна, на превеликий жаль, з нерозуміння і явно не в інтересах нашої держави ввела санкції і приєдналася до санкцій ЄС щодо Росії. У відповідь Росія зробила санкції по відношенню до наших підприємств. Що це дало ви добре знаєте на своєму особистому прикладі, на прикладі роботи Вашого підприємства. В цілому по країні ми отримали негатив в економіці, причому, він дуже серйозний, цей негатив, обчислюється мільярдами доларів. Тому що, якщо говорити про те, що збільшився експорт в ЄС і країни ЄС — цього не доводиться. Це якщо і має місце, то одиниці, але ми в 20 разів більше фактично втратили», — підкреслив політик.

Віктор Медведчук констатував, що в результаті введення санкцій проти Росії Україна втратила свій експортний потенціал.

«Практично втратили той експортний потенціал, який був спрямований і реалізовувався в Росії, таких підприємств, які є містоутворюючими, Рубіжанський картонно-тарний комбінат, і багато інших. І багато підприємств Луганського регіону, Луганської області постраждали від цього, як, власне кажучи, і підприємства по всій країні. І тому ми минулого року піднімали питання про зняття санкцій. Природно, перебуваючи в опозиції, ми можемо говорити тільки про одностороннє зняття санкцій, а цього недостатньо. І коли до нас звернулася і Асоціація машинобудівників, і окремі підприємства, в тому числі ваше підприємство зверталося в нашу партію для того, щоб ми змогли спробувати в односторонньому порядку переконати РФ зняти санкції», — додав Віктор Медведчук.

Політик підкреслив, що, незважаючи на закиди, які йдуть з боку влади, незважаючи на ту протидію, яку вона чинить, головне завдання «опозиційної платформи — за життя» — діяти в інтересах людей.

«Наше завдання зробити так, щоб у людей була робота, була заробітна плата, а значить були відрахування в бюджет, були відрахування в пенсійні фонди, і зміною радикальним економічного курсу ми зможемо домогтися цього шляхом переговорів. А те, що санкції в майбутньому будуть зняті з усіх підприємств — ми в це віримо. Ми будемо працювати і боротися для того, щоб це сталося», — резюмував політик.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.