Макрон обіцяє не допустити нападу на Україну

Макрон обіцяє Україні міжнародну підтримку

Президент Франції вважає, що концентрація російських військ на українському кордоні неприйнятна і «Росії необхідно провести деескалацію».

 

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що країни Заходу не допустять нових військових операцій на території України.

«Ми ніколи не допустимо нових військових операцій на українській землі, і ми повинні знайти спосіб заслужити довіру щодо цього», — сказав він в інтерв’ю CBS News.

За словами президента Франції, концентрація російських військ на українському кордоні неприйнятна і «Росії необхідно провести деескалацію».

«Я думаю, що те, що сталося кілька років тому, коли в Україні було скоєно вторгнення, це не провал дипломатії, це відмова нашого колективного авторитету щодо Росії. І я думаю, що коли ми проводимо червоні лінії, ми повинні домогтися поваги до них», — сказав Макрон.

Нагадаємо, що напередодні відбулася зустріч Макрона і президента України Володимира Зеленського, в ході якої сторони обговорили загострення ситуації на Донбасі і стягування Росією своїх військ до українських кордонів.

Глава французької держави має намір найближчим часом провести переговори з президентом Росії Володимиром Путіним.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.