Лукашенко заявив про "терористичну війну"

Лукашенко заявив про розгорнуту терористичну війну

Проти Білорусі розгорнули не тільки інформаційну, але і терористичну за окремими напрямками війну, вважає Лукашенко.

 

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про розгорнуту проти країни терористичну війну. Про це повідомляє інформагентство БелТА.

 

«Ну як можна оцінювати те, що вже вийшли на залізницю і починають блокувати автоматику, робити замикання рейок. Це може привести до серйозних аварій на залізниці, катастроф і загибелі безлічі людей. Це дії організованих злочинних груп з ознаками тероризму», — сказав Лукашенко на нараді з підготовки Шостих Всебілоруських народних зборів.

 

За його словами, такі дії необхідно припинити. При цьому президент Білорусі нагадав, що правоохоронці повинні працювати акуратно, навіть не дивлячись на те, що гострий період пройшов і «протестуни ці вештаються вулицями (в основному або майже виключно в Мінську)».

 

«Тим не менш, ми констатували факт, що ця залишкова маса радикалізувалася. Ми чітко бачимо організаторів і тих, хто втілює ці ідеї. І я тоді говорив, що працюємо акуратно, оскільки червону межу вони ще не перейшли. Останні кілька днів свідчать про те, що за багатьма напрямками вони цю червону межу перейшли», — сказав Лукашенко.

 

Нагадаємо, Світлана Тихановська оголосила про початок загального страйку в Білорусі з понеділка, 26 жовтня.

 

Також повідомлялося, що вчора в Мінську для розгону учасників акції на підтримку народного ультиматуму силовики здійснювали попереджувальні постріли в повітря і застосували світлошумові гранати.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.