Лукашенко: Польща розв'язала прикордонний конфлікт

Польські прикордонники на кордоні з Білоруссю 22 серпня

Невизнаний білоруський президент звинуватив польську владу в порушенні держкордону Білорусі.

Польща розв’язала прикордонний конфлікт з Білоруссю на тлі інциденту з мігрантами з Афганістану. Про це заявив невизнаний європейськими країнами президент республіки Олександр Лукашенко, повідомляє БЕЛТА 23 серпня.

За його словами, кілька днів тому польські прикордонники затримали велику групу мігрантів і під загрозою застосування сили примусили її повернутися на територію Білорусі.

«Природно, вони йшли до Німеччини, в Білорусь вони йти не хочуть. Таким чином Польща влаштувала прикордонний конфлікт на кордоні, порушивши державний кордон Білорусі», — пояснив Лукашенко.

Він зазначив, що мігранти знаходяться в нейтральній смузі вже «двоє або троє діб», а тому Мінську доведеться якимось чином вирішувати цю проблему. «Знедолені люди. Сьогодні мені треба думати, що з ними робити», — розповів він.

Раніше польська влада вирішила розширити паркан на кордоні з Білоруссю і змінити закон про міграцію. В ЄС також хочуть терміново змінити правила для біженців.

Також повідомлялося, Польща на кордоні з Білоруссю створює табір для біженців. Дві таких установи вже відкриті в населених пунктах Бяла Подляска і Червона-Бур.

Нагадаємо, що штучно створений режимом Олександра Лукашенка мігрантську кризу на кордоні в Євросоюзі називають зброєю гібридною війни.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.