Лукашенко пояснив скасування мітингу своїх прихильників

Фото: АР (архивное фото) У Білорусі скасували мітинг на підтримку Лукашенка

Олександр Лукашенко побоюється, що білоруським силовикам не вдасться «забезпечити безпеку людей».

 

Олександр Лукашенко пояснив, чому мітинг його прихильників, запланований на 25 жовтня, вирішили скасувати. За його словами, влада боїться провокацій. Про це він сказав у п’ятницю, 23 жовтня.

 

Мітинг може привести до колапсу в Мінську, так як не вистачить силовиків, щоб охороняти порядок і в інших частинах міста.

 

«Ну, 15 тисяч мене побачать. І головне — ми не забезпечимо безпеку людей. Ось що головне. Ми вже отримуємо цю інформацію. Це мене насторожує. Я не боюся, але мене насторожує. Один вибух десь у натовпі — і люди почнуть тиснути, як на Немизі. А протестуни по вулицях ходять. Ми що, міліцію зараз заберемо для забезпечення безпеки… А хто буде контролювати іншу частину?» — каже Лукашенко.

 

Ще одним фактором він назвав ситуацію з коронавірусом.

 

«Плюс до всього ще й фактор коронавірусу. Особи похилого віку, вони рвуться, ми їх не втримаємо. Вони усі можуть заразитися. І у нас буде ще більший COVID, ніж в країнах навколо», — додав Лукашенко.

 

Нагадаємо, що раніше в Білорусі скасували мітинг «за Лукашенка». Причиною влада назвала складну епідеміологічну ситуацію в країні, побоюючись різкого зростання захворюваності на коронавірус.

 

Опозиція Білорусі отримала премію Сахарова

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.