Лукашенко погрожує контрабандою радіоактивних матеріалів - МЗС Литви

Фото: radiosvoboda.org Габріелюс Ландсбергіс розповів про погрози Лукашенка

У Вільнюсі заявили про гібридну війну з боку влади Білорусі проти Литви і назвали її інструменти.

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що Білорусь погрожує Литві контрабандним проникненням в країну радіоактивних матеріалів. Про це він сказав у суботу, 17 липня, на засіданні ради правлячої партії Союз Вітчизни — Християнські демократи Литви, головою якої він є, передає ТАСС.

«Лукашенко погрожує контрабандою в Литву радіоактивних матеріалів, контрабандою наркотиків через Литву», — сказав Ландсбергіс.

За його словами, ці загрози є інструментом гібридної війни проти Литви.

«Півтора місяці тому таким інструментом був захоплений літак, який змусили приземлитися в Мінську. Сьогодні ним стали мігранти», — зазначив Ландсбергіс, додавши, що Лукашенко також може придумати нові інструменти.

Раніше в Литві заявили, що Білорусь інструктує нелегалів на кордоні. Люди в камуфляжі інструктують вихідців з Азії та Африки, як поводитися при опитуванні і знищувати документи.

Також повідомлялося, що на кордоні Литви і Білорусі починається термінова операція ЄС. Прикордонне агентство Євросоюзу вирішило втрутитися в ситуацію з незаконними мігрантами на литовському кордоні.

Як Лукашенко влаштував міграційну кризу в Литві

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.