Лукашенко готовий передати до 80% повноважень

Фото: belta.by Лукашенко обіцяє поділитися владою і не «ламати» Конституцію

Уряд і парламент Білорусі повинні прийняти новий закон про повноваження президента, а Лукашенко його тільки підпише.

 

Олександр Лукашенко заявив про намір передати 70-80% повноважень президента Білорусі уряду і парламенту, повідомляє в понеділок, 16 листопада, телеграм-канал Пул першого.

 

 

«Народ, суспільство хочуть змін, і вони замкнулися на президенті і його повноваженнях. Як вихід з цього — зміни до Конституції. Ми недавно домовилися з керівництвом парламенту, що для того, аби відсотків на 70-80% повноваження президента передати парламенту, уряду, іншим структурам, Конституцію ламати не треба. Тому всі питання, які ви винесли на сотні сторінок президенту, лежать у площині парламенту та уряду», — сказав Лукашенко.

 

Лукашенко запропонував новий механізм роботи, при якому уряд розроблятиме законопроекти, парламент обговорюватиме і прийматиме їх, а потім вноситиме на підписання президенту.

 

Він пообіцяв до Всебілоруських народних зборів «розподілити повноваження чесно, справедливо, не уникаючи відповідальності».

 

«Гострих запитань для суспільства у нас небагато — ми вже прийняли всякі рішення. І ви прекрасно знаєте, що приймав їх, в основному, президент, підставляючи себе під гостру критику суспільства. Але я розумів, що без них країни бути не може», — заявив Лукашенко.

 

Раніше Лукашенко заявляв, що нові президентські вибори в Білорусі пройдуть за новою Конституцією.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.