Гордон: Медведчук-основний претендент на пост Президента після Зеленського

Медведчук, скріншот з відео

Медведчук, скріншот з відео

Коментуючи можливу відставку Володимира Зеленського і наслідки ймовірного перезавантаження влади для країни і українців, журналіст Дмитро Гордон заявив, що основним претендентом на пост глави держави може стати голова політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктор Медведчук.

Про це пише інтернет ресурс НБН.

Журналіст підкреслив, що якщо народ хоче зміни влади, то він повинен розуміти, на кого цю владу міняти.

«Якщо ви хочете, щоб президент пішов, тоді ви повинні подумати, хто буде замість нього? Я сьогодні бачу з одного флангу Віктора Медведчука, а з іншого – Петра Порошенка», – сказав Гордон.

Також він додав, що політик, який зможе замінити Зеленського, повинен об’єднати країну, тобто бути не прозахідним і не провосточним, а проукраїнським.

Нагадаємо, голова політради партії » опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук заявив, що на місцевих виборах українці віддали свій голос опозиційній партії, а це означає, що люди категорично не задоволені існуючою владою та її діями.

«Я хочу сказати, що наша партія на цих місцевих виборах досягла дуже високих результатів. В першу чергу я хочу щиро подякувати громадян України, виборців, які віддали голоси за нашу партію. Вони проявили мужність, принциповість і послідовність, тому що голосували за опозиційну партію, ту партію, яка бореться з владою і вважає, що ця влада не справляється зі своїми обов’язками, які передбачені і Конституцією, і чинним законодавством», – зазначив парламентарій.

Політик також підкреслив, що та довіра, яку партія «опозиційна платформа – за життя» отримала на місцевих виборах, високо цінується, і команда ОПЗЖ зробить все необхідне для того, щоб Україна перетворилася на успішну країну.

«Ми, зробили все для того, щоб дійти до людей, і як результат – ми отримали ту довіру, на яку розраховували. Ми будемо високо цінувати цю довіру. На місцях наші депутати, наші депутатські групи, фракції, наші представники на посадах мерів будуть робити все необхідне для того, щоб Україна перетворилася на успішну країну, а не в ту країну, в якій ми, на жаль, сьогодні живемо в умовах економічної, соціальної, гуманітарної та політичної кризи», – резюмував Віктор Медведчук.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.