Лавров вважає, що Україна ображає Німеччину і Францію

Сергій Лавров поспілкувався з вихованками пансіонату Міноборони РФ

Берлін і Париж мовчки відводять очі і нічого не можуть сказати у відповідь на слова офіційних осіб України, вважає глава МЗС РФ.

 

Заклики влади України до розширення нормандського формату — це пряма образа Німеччини і Франції. Про це в понеділок, 6 вересня, сказав глава МЗС РФ Сергій Лавров на зустрічі з вихованками пансіонату Міноборони РФ, повідомляє РИА Новости.

 

«Коли ми пред’являємо факти, які неможливо ігнорувати і які спрямовані не просто на ухилення від виконання Мінських домовленостей, а на їхній підрив, коли офіційні особи України, які відповідають за процес врегулювання, заявляють, що Мінські домовленості мертві і треба залучити нових посередників, — Берлін і Париж мовчки відводять очі і нічого не можуть сказати у відповідь», — сказав Лавров.

 

«І коли та ж Україна вустами своїх керівників і членів уряду заявляє, що потрібно США, Велику Британію та Польщу взяти в посередники — це ж пряма образа і для Берліну, і Парижу. Невже це незрозуміло?» — додав російський міністр.

 

Нагадаємо, Київ розглядає одразу кілька варіантів залучення Вашингтону до нормандського формату з питань Донбасу. Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час візиту в США, коли був там минулого тижня.

 

Раніше в американському Держдепі заявили, що можлива участь США в нормандському форматі не допоможе, тому що головною проблемою в цьому питанні є Росія.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.