Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Домовленість про покупку вакцини від коронавірусу в РФ, що допоможе врятувати сотні тисяч життів українців — це приклад політичного лідерства. Так доктор соціологічних наук Павло Кутуєв у Facebook прокоментувавши статтю в британській The Guardian, присвячену російській вакцині від COVID-19.

«Що формує політичне лідерство? Вітчизняні та світові медіа дають підказку. Британська «Гардіан» опублікувала збалансований матеріал про вакцину, яка була розроблена в РФ», – написав соціолог. 

«Лідерство-це здатність діяти рішуче і відповідально, а також (тоді, коли цього вимагає ситуація) швидко. Віктор Медведчук, який поставив питання про покупку вакцини в РФ, проявив лідерські якості і здатність формувати порядок денний. Замість цього правляча команда коливається як флюгер і в кращому випадку може рухатися у фарватері ініціатив в.Медведчука», – пояснює доктор соціологічних наук. 

При цьому Кутуєв звертає увагу, що навіть частина «слуг народу» «почала виступати проти В. Зеленського і його «страусиної політики». 

«Ситуація очевидна-навіть провладні депутати усвідомлюють, що якщо зараз відбудеться стрибок смертності від ковіда, то реакція громадян на дії влади буде однозначно негативною», – зазначив соціолог.

«Ті ж політики, які зможуть допомогти врятувати життя українців, набудуть статусу народних героїв», – упевнений він. 

Кутуєв наводить думку депутата Олександра Качури, який дав зрозуміти, що частина фракції «Слуга народу» у Верховній Раді підтримує пропозицію Віктора Медведчука закупити вакцину від коронавірусу в РФ. 

«Нардеп Качура прямим текстом дав зрозуміти, що частина фракції» Слуги народу» підтримує пропозицію в.Медведчука закупити вакцину в Російській Федерації, щоб врятувати життя сотень тисяч, а можливо, навіть мільйонів українців», – резюмував доктор соціологічних наук Павло Кутуєв. 

 

Джерело — https://www.facebook.com/pavlo.kutuev/posts/1527061647472518 

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.