Кулеба стурбований безпекою кордону з Білоруссю

Фото: МИД Украины Україна стурбована безпекою своїх кордонів із Білоруссю

Україна недостатньо інвестувала в кордон, а тепер існує загроза напливу мігрантів із території Білорусі, каже Кулеба.

 

Кордони України уразливі, в тому числі для нелегальних мігрантів, яких може відправити формальний глава Білорусі Олександр Лукашенко. Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба в інтерв’ю The Independent у вівторок, 14 вересня.

 

«Відверто кажучи, зараз у нас проблема, оскільки ми недостатньо інвестували в кордон. Тепер ми дивимося на це і бачимо це як ідеальну вразливість для диверсійних груп або мігрантів, яких Лукашенко може переслати до нас», — сказав Кулеба.

 

Міністр стурбований зміцненням зв’язків між Мінськом і Москвою, а також проведеними військовими навчаннями Захід-2021. За його словами, ці навчання дозволяють наочно побачити, що може статися з Україною в майбутньому.

 

Раніше Кулеба заявив, що Київ не вірить обіцянкам Заходу. Досвід навчив Україну покладатися тільки на себе. Для цього потрібно навчитися перетворюватися в гнучку військову державу на кшталт Ізраїлю, вважає міністр.

 

Також міністр заявив, що президент США Джо Байден відкритий для співпраці з нами. Джо Байден пообіцяв, що Україна віч-на-віч з Російською Федерацією не залишиться. Це «дуже важливе зобов’язання».

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.