Кулеба озвучив НАТО 10 кроків для допомоги Україні

Фото: facebook.com/dmytro.kuleba Дмитро Кулеба

Міністр закордонних справ на зустрічі з представниками Альянсу назвав десять пунктів, за якими союзники можуть надати Києву реальну допомогу в умовах ескалації з Росією.

 

Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба під час засідання Комісії Україна-НАТО у вівторок, 13 квітня, запропонував країнам-членам Альянсу 10 кроків для підтримки України на тлі ескалації військових дій Росією. Про це Кулеба розповів на своїй сторінці у Facebook.

 

«Я також запропонував союзникам по НАТО 10 конкретних кроків, які вони можуть зробити для того, щоб оперативно і змістовно, по суті нас підтримати в цій ситуації», — сказав глава МЗС України.

 

Водночас Кулеба не став розкривати зміст цих десяти пунктів.

 

Глава МЗС підкреслив, що під час засідання Комісії Україна-НАТО абсолютно всі держави-члени НАТО висловилися на підтримку України.

 

«Ні у кого немає якихось різночитань щодо того, що відбувається на кордоні з Україною і хто це робить», — повідомив глава МЗС. Він також додав, що є абсолютний консенсус на підтримку України в цій ситуації.

 

 

Нагадаємо, сьогодні відбулося термінове засідання Комісії Україна-НАТО, ініційоване Києвом. За його підсумками Кулеба і Столтенберг виступили із заявами.

 

Cтолтенберг розповів, як НАТО допомагає Україні

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.