Кулеба: Ми готові до зустрічі нормандської четвірки

Фото: Facebook/Dmytro Kuleba Нам є про що говорити — Кулеба

Україна в будь-який момент готова зустрітися в нормандському форматі із главами МЗС Німеччини, Франції та Росії.

 

Київ хоче, щоб зустріч у нормандському форматі (Україна, Німеччина, Франція, Росія) відбулася якнайшвидше, і сподівається, що Кремль підтвердить свою участь у ній. Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба в четвер, 9 вересня, на брифінгу.

 

«Ми готові до цієї зустрічі міністрів якомога швидше. Тобто змістовно нам непотрібно готуватися, тому що ми в будь-який момент готові до цієї розмови», — заявив міністр.

 

Він також додав, що сподівається, що міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров підтримає ідею зустрічі і візьме в ній участь.

 

«Підготовка зустрічі міністрів закордонних справ країн нормандського формату триває. Зараз ми намагаємося погодити, наші французькі і німецькі колеги намагаються узгодити прийнятну для всіх дату. Я дуже сподіваюся, що Сергій Лавров підтвердить участь у цій зустрічі, нам є про що говорити», — сказав Кулеба.

 

МЗС про зустріч Зеленський-Путін: Вони вже торгуються

 

Раніше Кулеба заявив, що Україна буде основним союзником США в НАТО, а не поза Альянсом. Він нагадав, що під час візиту в США Президент Володимир Зеленський успішно заручився підтримкою Вашингтона щодо зміцнення обороноздатності України.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.