Кулеба: Безвізу України з ЄС нічого не загрожує

Фото: Facebook/Dmytro Kuleba Дмитро Кулеба

У відносинах України і ЄС немає кризи. Такі заяви є фейками окремих політичних сил, підкреслив міністр.

 

Безвізовому режиму України з Європейським Союзом, як і інтеграції країни в ЄС, ніщо не загрожує. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

 

«Хочу звернути увагу на те, чого не було на вчорашньому саміті (Україна — ЄС, — ред.) — ніяких публічних чи не публічних розмов про будь-які міфічні загрози безвізу, про будь-які провали політики ЄС в Україні… Безвізу України і нашій співпраці, нашій інтеграції в ЄС нічого не загрожує», — сказав Кулеба на онлайн-брифінгу в середу, 13 жовтня.

 

Інформацію про те, що відносини України і ЄС є кризовими і безперспективними, глава МЗС назвав фейк окремих політичних сил.

 

Кулеба додав, що у спільній заяві за результатами 23-го саміту Україна — ЄС вперше було визнано Асоційоване тріо.

 

«Ми давно наполягаємо на диференціації в рамках Східного партнерства, щоб Україна, Грузію і Молдову сприймали, як особливих партнерів з особливими амбіціями і перспективами в стосунках з ЄС», — сказав він.

 

Міністр підкреслив, що за останній рік «вдалося побороти скептицизм і вивести підтримку цієї ідеї на рівень спільної заяви України та ЄС».

 

Раніше Korrespondent.net писав, що ЄС не розглядає скасування безвізу для України. Безвіз є заслуженим для України і результатом того, що вона вибрала європейське майбутнє, підкреслили в Єврокомісії.

 

Тим часом український паспорт опустився в світовому рейтингу. Українці, як і раніше, можуть без віз або з візами по прибуттю подорожувати в 136 країн. Однак у світовому рейтингу Україна поступилася на три позиції іншим країнам.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.