КС Словаччини скасував обов'язковий карантин для в'їжджаючих

Фото: Unsplash КС Словаччини скасував карантин для тих, які в’їжджають в країну без щеплень

Влада країни зобов’язала проходити двотижневу самоізоляцію громадян, які в’їжджають в республіку і не пройшли вакцинацію від коронавірусу.

 

Конституційний суд (КС) Словаччини скасував введену владою країни з 9 липня обов’язкову  двотижневу самоізоляцію громадянам, які в’їжджають в країну і  не пройшли вакцинацію від коронавірусу. Перебувати в карантині також були зобов’язані й члени сім’ї, які живуть із ними. Про це у вівторок, 13 липня, повідомив словацький телеканал Markíza.

 

Повідомляється, що рішення словацької влади про обов’язковий карантин для в’їжджаючих в країну нещеплених від коронавірусу громадян опротестувала парламентська опозиція.

 

Транзит через словацьку територію можливий без обмежень з виїздом з країни протягом восьми годин після в’їзду. Зупинки для  автотранспорту дозволені тільки для дозаправки машин паливом.

 

Раніше повідомлялося, що в Словаччині вчені винайшли пристрій FastBreathSpec, здатний оперативно виявити коронавірус в диханні людини.

 

Нагадаємо, Угорщина відкрила пункти вакцинації для іноземців, які проживають на прикордонній території в сусідніх країнах. Зокрема й для українців, які живуть на Закарпатті.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Коронавірус

Кіпр скасовує обмеження для британців, які зробили щеплення

СюжетПаспорт вакцинації від коронавірусу в ЄС: «мінне поле» етики і права

СюжетЧому в Україні помирає так багато пацієнтів із COVID, підключених до ШВЛ

Рим заборонив експорт вакцини Astrazeneca до Австралії

Німецькі науковці про коронавірус: театр безпечніший за супермаркет

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.